Zlatna i brončana medalja u ženskoj sportskoj gimnastici

OS Sveta Nedelja 001

Prvenstvo Hrvatske i završnica kupa Hrvatske u ženskoj sportskoj gimnastici održani su početkom lipnja u Zagrebu, a Emma Doležal iz 2. a razreda PŠ Strmec u kategoriji kadetkinja osvojila je PRVO mjesto i postala je državna prvakinja!

Osim zlatne medalje u svojoj kategoriji Emma je osvojila i 3. mjesto u ekipi koju čine Hana Štefković Mekinjić iz 3. B PŠ Strmec, Aria Skakić iz 4. B PŠ Strmec i Lota Lehpamer iz 4. A Matične škole. Ponosimo se našim učenicama koje nakon nastave redovito treniraju u gimnastičkome klubu Gimko i postižu zapažene rezultate.

Čestitamo zlatnim i brončanim gimnastičarkama i želimo im još puno sportskih uspjeha!

Fotografije: Gimnastički klub Gimko