Svečana priredba povodom 175 godina djelovanja

OS Sveta Nedelja 008

Jučer smo u dvorani Društvenoga doma u Strmcu održali završnu priredbu kojom smo obilježili 175. obljetnicu rada škole. Na pozornici se pojavio vremenski stroj i otplovili smo u prošlost, slušali stare glazbene hitove, vidjeli već pomalo zaboravljene slike iz školske povijesti i uživali u nastupima naših učenika.

Pjesma, gluma i puno smijeha i zabave.

Bilo je lijepo svjedočiti i zajedništvu školskoga i učiteljskoga zbora.